آژانس مسافرتی رایا سیر ، از سال 1387 درکرج آغاز به فعالیت نموده است. این آژانس مسافرتی در زمینه های فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخل کشور، فروش بلیط خارجی، اخذ ویزا، رزرو هتل، برگزاری تور گردشگری به صورت انفرادی و گروهی به خارج از ایران (اروپا، خاور نزدیک، خاور دور، آفریقا و ....)، فعالیت می نماید. این شرکت سعی دارد تا با برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی، مشتریان را با فرهنگ و تمدن های کشور های مختلف آشنا سازد و این فرصت را برای همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربیات خود بیفزایند. 
آژانس  به مدیریت آقای همایون رجبی  فعالیت خود را از سال 1387 آغاز  نمود و یک سال بعد موفق به اخذ گواهینامه بند (ب) فروش تور های داخلی و خارجی ، زیارتی  از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گردید. 
این آژانس  با سابقه درخشان خود در سال 1389 موفق به دریافت کد یاتا گردید و 
در سال1390 با صرف هزینه ی بسیار، موفق به راه اندازی سامانه رزرواسیون آنلاین گردید و هم اکنون با حدود 10 نفر پرسنل با تجربه آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد. 
دریافت تندیس برند محبوب آژانس های مسافرتی از نگاه مصرف کننده در سالهای 93 و 94 برگ زرینی در دفتر افتخارات آژانس رقم زده است و ما را بر آن داشته که در ارائه خدمات خالصانه به مشتریان خویش نهایت تلاش خود را به عمل آوریم.
تاسیس شرکت با همکاری چندین همکار با تجربه در زمینه گردشگری و شرکت های هواپیمایی با سابقه در شرکت هوگلا سفر اروپا به عنوان مدیر عامل و مدیر فنی با سابقه 30 ساله در فروش بازرگانی ایران ایر ومدیر تور با سابقه ی  15 ساله در امور تور های مسافرتی و با هدف رضایتمندی مشتری در تمام زمینه های توریستی آغاز گردید و  بر این باور هستیم که در کنار شما عزیزان با ارائه بهترین خدمات مسافرتی و سیاحتی در پیشبرد اهداف شرکت موفق و بانی خاطرات لذت بخش برای شما مسافرین عزیز  خواهیم بود ، همچنین در تمامی مراحل سفر همراه شما عزیزان خواهیم بود.
رضایتمندی و کیفیت تخصص ماست.